OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Zarabiaj z Programem Partnerskim

Program Partnerski ComperiaLead

ComperiaLead.pl to Program Partnerski pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku.

Nie potrzebne jest posiadanie praktycznie żadnej wiedzy informatycznej. Co więcej, nie trzeba być nawet właścicielem domeny internetowej. Aby zacząć aktywnie działać wystarczy wyposażyć własną stronę w narzędzia oferowane przez ComperiaLead. W jaki sposób to działa ? ComperiaLead  współpracuje z Reklamodawcami, którzy za pośrednictwem programu promują swoje produkty. Umieszczając na swojej stronie  narzędzia które są dostepne w programie (takie jak linki, porównywarki, banery, widgety, kreacje mailingowe) promujesz produkty Reklamodawcy. Możesz to robić wszędzie , na forach, w mediach społecznościowych, na blogu, poprzez e-mail itp. Za kontakt pozostawiony przez uzytkowników Twoich stron lub za zrealizowaną sprzedaż za pośrednictwem Twoich narzędzi otrzymasz wynagrodzenie Ale przede wszystkim możesz sam korzystać z produktów i też jako użytkownik otrzymasz wynagrodzenie. Sam możesz skorzystać z darmowej pożyczki pozabankowej ,otworzyć konto bankowe czy skorzystać z bogatej oferty produktów pozabankowych. W rozliczeniach CPL wystarczy podać podstawowe dane, odebrać telefon, wykazać zainteresowanie produktem czy ofertą, żeby otrzymać prowizję.

Nie musisz mieć własnej strony, ponieważ w ramach współpracy otrzymujesz od ComperiaLead bezpłatną subdomenę o wybranej przez Ciebie nazwie z końcówką leadkredyt.pl, gogotowka.pl, gofinanse.pl, gosamochody.pl lub goporownywarka.pl.

Otrzymasz duży wybór kampanii zarówno finansowych jak i pozafinansowych. Jeśli jesteś początkujący, poznasz nową branżę od podszewki. W ramach współpracy Partnerzy otrzymują bezpłatne subdomeny, możliwość prowadzenia własnego bloga, wsparcie dedykowanego konsultanta, dostęp do szerokiej gamy narzędzi, dużo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych korzyści.

Możliwości są nieograniczone, możesz wykorzystać w promowaniu produktów m.in. fora internetowe, katalogi stron, fanpage na Facebooku. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać regulaminów stron, na których promujesz swoje domeny .Niektóre oferty wymagają jedynie wysłania danych osobowych, które posłużą do kontaktu zwrotnego z osobą zainteresowaną danym produktem (CPL) a inne są rozliczane w modelu CPS, gdy klient otrzyma pożyczkę/kredyty bądź też założy konto w banku. Wynagrodzenie dostajesz już za wypełnianie prostych formularzy, podstawowe dane osobowe i numer telefonu, potwierdzenie adresu  e-mail, zapis do newslettera, potwierdzenie subskrypcji , za każdy poprawny lead, akcję.

Jeżeli znasz lub działasz w programach gdzie zarabia się za wykonanie tzw.akcji ( Kubigo, MyPay ) to w ComperiaLead  robisz to samo , ale nie za grosze tylko za o wiele większe pieniądze.

Modele rozliczeniowe

  • CPC (Cost Per Click) – wynagrodzenie przyznawane jest za każde kliknięcie, dokonane przez unikatowego użytkownika.
  • CPL (Cost Per Lead) – wynagrodzenie przyznawane jest za wnioski, na podstawie których dostarczone zostaną dane unikatowego klienta.
  • CPS (Cost Per Sale) – wynagrodzenie przyznawane jest za wnioski, na podstawie których zrealizowana zostanie sprzedaż.

Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu, kto myśli o zarabianiu przez internet na produktach finansowych. Minimalna wypłata w wysokości 50 złotych sprawia, że już po wysłaniu chociażby jednego wniosku o konto/pożyczkę czy kredyt można myśleć o wypłacie zarobionych środków

Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie http://www.comperialead.pl/?p=l8m7 uzupełniając formularz podstawowymi danymi. Każde nowoutworzone konto musi zostać zaakceptowane przez Administratora. Teoretycznie proces może trwać do 48 godzin roboczych, ale robią to znacznie szybciej.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.