OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

T-Mobile Oferta Supernet

Od 15 września 2016 roku T-Mobile wprowadza na rynek nowe, elastyczne taryfy dla klientów abonamentowych.Nowa oferta T-Mobile to przede wszystkim swobodne korzystanie z mobilnego internetu. T-Mobile proponuje trzy warianty „Supernetu” – 5 GB, 10 GB oraz bez limitu danych. Do podstawowych paczek operator oferuje szeroki wybór usług dodatkowych – w tym aplikacje do streamowania muzyki: Tidal i internetowe stacje radiowe, Nawigację T-Mobile czy najpopularniejsze serwisy społecznościowe – których użytkowanie nie spowoduje zużywania pakietu danych.


Do wyboru mamy trzy pakiety które mozna dopasowac do swoich potrzeb. Dobierając do oferty smartfony, dostępne  od złotówki na start, wystarczy dodać 20 zł miesięcznie do kwoty wybranego abonamentu. Jednocześnie klient może zdecydować o zwiększeniu posiadanego pakietu danych lub zdecydować się na no limit niezależnie od wybranej oferty bazowej. Dodatkowo otrzymamy dwie karty SIM – za darmo i w standardzie ,które mozemy zastosować do kilku urządzeń działających w sieci.Każdy klient otrzyma bezpłatnie w ramach oferty usługę „Bezpieczny rachunek”, dzięki której zawsze będzie kontrolować, kiedy i ile Internetu spożytkował.

Klienci otrzymają także zabezpieczenie urządzenia przed zagrożeniami, takimi jak wirusy czy niebezpieczne oprogramowanie – program Norton Mobile Security każdy klient otrzyma bezpłatnie na trzy miesiące. Do każdej umowy będzie dodawane jednostronicowe podsumowanie oferty. Dzięki temu klienci zawsze będą mieli pewność jakie usługi i na jakich zasadach wybrali, trzymając pełną kontrolę nad swoim rachunkiem. Także dotychczasowa faktura ulega uproszczeniu, tak aby, klient w pełni widział za co i ile płaci.

Comments are closed.