OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Super Grosz. Pożyczka ratalna.

 


Super Grosz Sp. z o. o. to założona w 2015 roku firma ze 100 proc. polskim kapitałem. Masz pewność od kogo pożyczasz i do kogo możesz się zwrócić w razie nieoczekiwanych trudności.

Super Grosz oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne w wysokości od 1000 do 7000zł dla nowych, a nawet do 15 000 zł dla stałych Klientów z liczbą rat od 2 nawet do 48 miesięcy.
W pełni zautomatyzowany serwis oraz dostępne metody weryfikacji umożliwiają szybkie przeprowadzenie całego procesu i wypłaty przyznanych środków. Wszystkie koszty związane z przyznaniem pożyczki są przedstawiane klientowi w jasny i przejrzysty sposób, przed podjęciem ostatecznej decyzji o złożeniu wniosku. Na każdym etapie wnioskowania o pożyczkę do dyspozycji klientów pozostają profesjonalni konsultanci oferujący pomoc w rozwiązywaniu wszelkich trudności.


Pożyczanie w Super Groszu jest maksymalnie ułatwione. Od otrzymania pieniędzy dzielą Cię 3 kroki:

 • Wypełnienie wniosku online
 • Weryfikacja
 • Oczekiwanie na pieniądze

Aby uzyskać pożyczkę w Super Groszu, powinniśmy mieć ukończone przynajmniej 21 i nie więcej niż 80 lat, być obywatelami RP i wypełnić wniosek na stronie firmy . Do wnioskowania o pożyczkę potrzebny jest jedynie dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy. Super Grosz nie wymaga dostarczania dokumentów potwierdzających dochody od pracodawcy. Warto jednak pamiętać, że firma weryfikuje nasze dane w BIG, BIK i ERIF, kontrolowana będzie także nasza tożsamość na podstawie konta bankowego.

Co istotne, weryfikacja może przebiegać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest często spotykany przelew na kwotę 1 grosza. To jedna z najpopularniejszych metod weryfikacji. Oprócz niej firma wprowadza możliwość potwierdzenia swoich danych, bez konieczności dokonania przelewu weryfikacyjnego, poprzez logowanie się do swojego konta bankowego za pośrednictwem aplikacji KontoX. Trzecia opcja, będąca w trakcie wdrażania, to GIRO, czyli weryfikacja w trakcie wizyty w urzędzie pocztowym.

O pozytywnym rozpatrzeniu wniosku zostaniemy poinformowani w mailu lub SMS-em. W Super Groszu nie będziemy musieli drukować i wysyłać podpisanej umowy o pożyczkę – firma wprowadziła możliwość udzielenia pełnomocnictwa, dzięki któremu umowa zostanie podpisana w imieniu klienta.

Pieniądze zjawią się na naszym koncie natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Za pierwszym razem można wnioskować o kwotę maksymalnie 7000 złotych. Pierwsza pożyczka w Super Groszu nie jest darmowa. Przy kolejnych pożyczkach wysokość dostępnej kwoty wzrasta. O większą sumę możemy wnioskować po terminowej spłacie ostatniej pożyczki. Jeśli nasz wniosek został odrzucony, można aplikować o kolejną pożyczkę po upływie 30 dni.

Jeśli mamy już konto na stronie Super Grosz , wszystkie dane – takie jak status naszej pożyczki i terminy spłaty – będą na nim zgromadzone. Spłaty pożyczki można dokonać przez zalogowanie się do Strefy Klienta i naciśnięcie przycisku „Spłać” w zakładce „Twoje pożyczki”.
Pozyczkodawca przewiduje możliwość spłaty pożyczki z wyprzedzeniem. Jeśli jednak mamy problemy z uregulowaniem należności, powinniśmy skontaktować się z infolinią firmy. Konsultanci dedykowanego firmie Call Center pomogą nam znaleźć najlepsze rozwiązanie sytuacji. Z pracownikami firmy możemy się skontaktować od poniedziałku do piątku między 8 a 20, a także w soboty i niedziele od 10 do 18.

Jeśli nie spłacimy pożyczki na czas, do kwoty naszego zobowiązania zostaną doliczone opłaty dodatkowe, takie jak wezwania do zapłaty i odsetki za zwłokę. W przypadku dużego opóźnienia, firma może także podjąć działania windykacyjne.

Wady i zalety oferty Super Grosz:

ZALETY:

 • Ułatwiony i zautomatyzowany proces wnioskowania – pieniądze możemy otrzymać nawet w kilkanaście minut po złożeniu wniosku
 • Możliwość udzielenia pełnomocnictwa do podpisania umowy
 • Przejrzystość kosztów – wszystkie prowizje i dodatkowe opłaty są znane jeszcze przed pobraniem pożyczki
 • Atrakcyjne rabaty i ułatwienia dla stałych klientów
 • Pomocna obsługa – starając się o pożyczkę można liczy na porady konsultantów Super Grosza
 • Firma z polskim kapitałem

WADY:

  • Brak pożyczek krótkoterminowych
  • Brak darmowej pożyczki


 

 

Comments are closed.