OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Ratkomat.pl – pożyczki ratalne online

Ratkomat ma w swojej ofercie tylko pożyczki długoterminowe. Oferuje pożyczki w wysokości od 1000 zł do 10000 zł z okresem spłaty od 10 do 24 miesięcy. Pierwszą pożyczkę można wziąć na maksymalną kwotę 10000 zł. Do wyboru jest od 10 do 24 rat, a dokonuje się go przy wyborze kwoty pożyczki. Jak prezentuje się oferta Ratkomatu? Co najmniej średnio, wadą jest nieudzielanie pożyczki darmowej dla pierwszych klientów. Z drugiej strony, jeśli ktoś potrzebuje wysokiej pożyczki, to znajdzie ją własnie w Ratkomacie.Ratkomat to marka przyjazna zarówno osobom dopiero rozpoczynającym życie na własny rachunek, jak i seniorom. Pożyczkę w tej firmie może bowiem zdobyć już dwudziestolatek. Górna granica wieku wynosi natomiast 80 lat. W większości firm pożyczkowych możemy spotkać się z ograniczeniem wieku pożyczkobiorcy do 65 lub 70 lat. W Ratkomat szansę na pożyczkę mają także osoby starsze – wystarczy, że posiadają odpowiednią zdolność kredytową.

Ratkomat próbuje zachęcać klientów promocjami. Chodzi o kupony zniżkowe na zakupy w Auchan, Media Markt, KFC, Aliexpress Diverse, Sephora i w wielu innych sklepach. Kupony są przyznawane bez względu na decyzję po rozpatrzeniu wniosku. A więc nawet jeśli nie dostaniesz pożyczki, to dostaniesz kupon zniżkowy.

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać obywatelstwo polskie i mieć udokumentowany stały dochód. Wypełnienie formularza zajmuje chwilkę, a oczekiwanie na pieniądze nie zajmuje wiele. Aby wziąć pożyczkę w Ratkomacie, musisz wejść na wejść na stronę internetową i wypełnić formularz. Do przejścia wszystkich kroków będą potrzebne:

  • dowód osobisty,
  • telefon komórkowy,
  • e-mail,
  • konto w banku,
  • stały dochód.

Są to typowe wymogi stawiane pożyczkobiorcom przez firmy pożyczkowe. Czasami udokumentowanie dochodu nie jest wymagane, ale tutaj mamy do czynienia ze sporą pożyczką, nawet do 10000 złotych.Konto bankowe jest wymagane, abyś mógł dostać przelew z pieniędzmi. W Ratkomacie nie ma potrzeby wykonania przelewu 1 grosza.

Firma bardzo skrupulatnie sprawdza dane w bazach BIK, Rejestrze Dłuzników itp, co nie oznacza że osoby zadłużone nie mają szans na pożyczkę. Firma zapewnia, że do każdego podchodzi indywidualnie. Są oczywiście firmy, które nie sprawdzają BIK, ale w tym wypadku nie ma opcji aby dostać pieniądze mając złą historię.


Są na rynku inne firmy pożyczkowe które oferują kredyty bez sprawdzania rejestrów. Więcej informacji https://www.kochamykase.pl/najlepsze-oferty-pozyczek-pozabankowych


W razie kłopotów ze spłatą pożyczki koniecznie zadzwoń na biuro obsługi klienta i poinformuj o kłopotach. Warto to zrobić, aby nie narazić się na nieprzyjemności z wpisaniem twoich danych do rejestrów dłużników włącznie. Oferta Ratkomatu pod względem kosztów nie wyróżnia się niczym szczególnym. Na uwagę i duży plus zasługuje na pewno wiek pożyczkobiorców, czyli widełki 20-80 lat. Równie ciekawa jest opcja kuponów rabatowych w różnych sklepach, może to przyciągnąć potencjalnych klientów do wysłania wniosku. Poza tym wielka szkoda, że firma nie oferuje darmowej pożyczki dla pierwszych klientów.


 

 

 

 

Comments are closed.