OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Pożyczka Smartney

Na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce działa bardzo wielu pożyczkodawców. To firmy pożyczkowe, które mają w swoich ofertach zarówno krótko-, jak i długoterminowych pożyczki przez internet.

Smartney to szybka i łatwa pożyczka ratalna na świetnych warunkach. Zobacz, czym się charakteryzuje.

1. Pożyczka na okres od roku do 5 lat na kwotę od 1000 do 60 000 zł.
2. Do wzięcia pożyczki potrzebny jest zaledwie jeden dokument, czyli dowód osobisty. Oprócz niego konieczne będą konto w banku i telefon komórkowy.
3. Bardzo szybki przelew pieniędzy na konto. Smartney korzysta z przelewów błyskawicznych Dotpay, które zazwyczaj przychodzą na konto w kilka minut, a maksymalnie w pół godziny.
4. Oferta skierowana do osób w wieku od 25 do 70 lat.


Smartney korzysta z doświadczenia Oney Bank, czyli 35 lat doświadczeń na rynku finansowym w 11 krajach na całym świecie. Dzięki temu możesz się tu spodziewać doskonałej obsługi klienta. Smartney nie wymaga od swoich klientów przedłożenia dodatkowych dokumentów. Dzięki temu zostaje skrócony czas składania wniosku oraz oczekiwania na decyzję kredytową. Cały proces przebiega przez internet. Nie musimy martwić się godzinami pracy, ponieważ formularze są dostępne na stronie internetowej przez 24 godziny na dobę. Ponadto na tle pozostałych ofert Smartney wyróżnia się wysoką kwotą pożyczki do 60 000 zł oraz niskim oprocentowaniem.

Jak korzystać z platformy Smartney?

Aby pozyskać pożyczkę pozabankową na platformie internetowej Smartney, należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy (Smartney.pl), a następnie

  • ustalić kwotę i liczbę rat pożyczki,
  • uzupełnić dane pożyczkobiorcy,
  • potwierdzić dane online,
  • zaakceptować przedstawioną ofertę, dzięki czemu pieniądze będą mogły trafić na konto klienta.

Proces ubiegania się o pożyczkę wymaga minimalnego zaangażowania ze strony klienta. Pożyczanie pieniędzy za pośrednictwem Smartney jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz elektroniczny, aby Smartney pożyczka trafiła do klienta. Gdy firma pożyczkowa otrzyma od nas aplikację, dokładnie ją przeanalizuje. Następnie dokona oceny zdolności kredytowej na podstawie uzyskanych o nas informacji. Teraz wystarczy, że wyśle do nas wiadomość o przyznaniu pożyczki. Pieniądze na naszym koncie znajdą się nawet w 30 minut.

Spłata pożyczki w Smartney jest bardzo prosta. Podpisując umowę pożyczki, otrzymujemy specjalny harmonogram spłat. Dzięki niemu wiemy, ile i kiedy powinniśmy oddać pożyczkodawcy. Aby spłacić zobowiązanie, należy zalogować się do Panelu Klienta i zrobić przelew na indywidualny numer bankowy znajdujący się w Indywidualnym Profilu.

Co ważne, możemy zrobić przelew tradycyjny lub podpiąć kartę kredytową do konta i skorzystać z możliwości automatycznych przelewów. Dzięki nim nie pominiemy żadnej spłaty.

Pamiętajmy, że istnieje możliwość wcześniejszego spłacenia pożyczki. Jeśli nasz budżet będzie pozwalał na przedterminową regulację płatności, wystarczy skontaktować się w tym celu z pożyczkodawcą. Za szybszą spłatę otrzymamy zwrot kosztów poniesionych za niewykorzystany okres kredytowania.

Comments are closed.