OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Pożyczka LendOn


Szybka pożyczka pozabankowa to rozwiązanie w sytuacji, w której szybko potrzebujesz niedużej sumy pieniędzy, którą w danym momencie nie dysponujesz. Szybka pożyczka pomoże Ci rozwiązać jakiś nieoczekiwany problem lub dokonać jakiegoś zakupu, o którym od dawna marzyłeś. Szybka pożyczka udzielana jest na okres do 30 dni i należy ją w pełni spłacić w jednej racie. Przy pierwszej pożyczce, największa kwota, jaką możemy otrzymać to 3000 zł (najmniejsze, możliwe do zaciągniecia zobowiązanie wynosi 500 zł). Kolejną pożyczkę można uzyskać już nawet do 6000 zł, czyli maksymalnej kwoty, jaką oferuje LendON


Dlaczego warto wziąść pozyczkę w LendON.

LendON oferuje różnego rodzaju promocje dla stałych klientów, czyli osób, które zaciągnęły już co najmniej jedną pożyczkę za pośrednictwem tej firmy. Pożyczkodawca proponuje m.in. specjalne rabaty od kosztów kolejnych pożyczek. Na oferty promocyjne warto zwracać uwagę szczególnie w okresach świątecznych, ponieważ wtedy na stronie LendON pojawiają się najciekawsze propozycje.

W celu uzyskania pożyczki w ,LendON wnioskodawca musi wykonać jedynie kilka prostych kroków.

1.W pierwszej kolejności, należy wejść na stronę Lendon.pl i wybrać interesującą nas kwotę pożyczki, a także termin jej spłaty
2.Następnie musimy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, w którym należy podać swoje podstawowe dane. Wymagany jest m. in. PESEL, nr oraz seria dowodu osobistego, stały adres zamieszkania (w Polsce), a także e-mail i telefon kontaktowy. W ostatniej kolejności powinniśmy również uzupełnić informacje o aktualnym zatrudnieniu.
3.W kolejnym etapie należy zapoznać się z regulaminem LendONoraz zaakceptować go.
4.Ostatnim krokiem jest wykonanie symbolicznego przelewu weryfikacyjnego na konto LendON (na kwotę 1 grosza) lub potwierdzenie rejestracji za pomocą usługi Instantor.


Możesz otrzymać pożyczkę od LendON jeżeli:

  • jesteś w wieku od 21 do 70 lat
  • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i posiadasz polski dowód
  • posiadasz rachunek bankowy, którego jesteś właścicielem w jednym z polskich banków

dodatkowo:

  • posiadasz telelefon komórkowy z numerem w jednej z polskich sieci
  • nie jesteś wpisany do rejestru dłużników;
  • złożysz wniosek z poprawnymi danymi

Spłata pożyczki odbywa się tak samo jak w innych firmach. LendON przypomni nam o zbliżającym się terminie spłaty, ale lepiej pamiętać o tym samemu. W panelu w serwisie internetowym po zalogowaniu, będzie podany rachunek bankowy do spłaty pożyczki, na który należy przelać pieniądze w kwocie spłaty. Warto wziąć pod uwagę, że przelew musi mieć czas dość, więc lepiej nie zostawiać spłaty na ostatni moment.

 

 

Comments are closed.