OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

PŁATNE ANKIETY

 


Jeśli chcesz szybko i łatwo sobie dorobić to warto rozważyć czy nie zainteresuje cię wypełnianie ankiet. Obecnie jest to ogromna gałęź przemysłu i bardzo wiele firm płaci za wypełnianie różnych ankiet oraz za testowanie produktów. Bardzo wiele firm chce poznać Twoja opinie o usłudze czy produkcie. Aby ankieta była wartościowa firmy są skłonne płacić za Twoją pracę. Obecnie wypełnianie ankiet za pieniądze jest bardzo popularne wśród ludzi młodych a w szczególności wśród studentów. Wielu studentów ze względu na znaczne koszty kształcenia i nienormowany grafik zajęć szuka sposobu jak zarobić w domu. W szczególności praca w domu przez Internet jest rewelacyjnym sposobem na dorobienie sobie. Ile można zarobić na wypełnianiu ankiet? Wynagrodzenie jest różne i zależą od firmy w jakiej jesteśmy zarejestrowani oraz od tego jaką ankietę wypełniamy.Czas jaki musimy poświęcić to średnio 15 minut. Czasami płatne ankiety trwają nawet kilkadziesiąt minut ale wówczas wynagrodzenie będzie większe.

Pamiętaj, że strony internetowe z ankietami posiadają limity na wypełnianie ankiet dlatego warto zapiać się do jak największej liczby firm aby mieć możliwość znaleźć te co nas interesują oraz tych ankiet które dają najwięcej zarobić pieniędzy. Praca online jak każda inna wymaga naszego czasu, więc postaraj się aby była jak najlepiej wynagradzana.
Jeśli zdecydujesz się brać udział w badaniach panelowych, rób to uczciwie. Oszukiwanie przy wypełnianiu ankiet czy wypełnianie ich na „chybił trafił” szybko się zemści – osoba taka będzie otrzymywać coraz mniej zaproszeń, a w konsekwencji zniechęci się do tej formy uczestnictwa w badaniach rynkowych. Zachęcam więc do rzetelnego podejścia do sprawy od samego początku.

Najlepsze panele

GFK POLONIA
Klub GfK to internetowy panel badawczy prowadzony przez GfK Polonia, jedną z najbardziej poważanych i doświadczonych firm zajmujących się badaniem rynku. Każdy, kto ukończył 16 lat może brać udział w badaniach. W Klubie GfK za wykonywane badania uzyskuje się punkty. Za każdym razem, gdy bierzecie Państwo udział w badaniu, przydzielane są punkty, które później można wymieniać na nagrody rzeczowe lub gotówkę. W każdym mailu z zaproszeniem do badania jest informacja, ile punktów można zdobyć. Firma ma dość duże widełki punktowe w granicach 50-300 za wypełnioną ankietę. Uzbieranie 999 punktów upoważnia nas do wypłaty 50zł, przesyłanych na prywatne konto bankowe podane w procesie rejestracji.


IMAS OnLine
IMAS International od 1994 roku prowadzi badania rynku. Jest członkiem organizacji badawczych: polskiego PTBRiO i międzynarodowego ESOMAR. Będąc uczestnikiem panelu IMAS OnLine masz niepowtarzalną okazję do wyrażania swoich opinii na różne tematy. Możesz dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i opiniami z osobami, które decydują o przyszłym wyglądzie produktów znanych firm, liderami polityki, twórcami kultury i mediami.W zamian za uczestnictwo w badaniach przyznawane są punkty. Punkty te można wymieniać na bony pieniężne SodexhoPass, którymi bez problemu zapłacić można w większości dużych sklepów w Polsce. Pieniądze naliczane są wg przelicznika 10 pkt = 1 zł. Wypłata następuje na żądanie uczestnika po osiągnięciu minimum 400 pkt, co po przeliczeniu równe jest 40 zł w bonach Sodexo lub przelewem na konto bankowe. Rejestracja jest dostępna dla wszystkich, którzy ukończyli 18 rok życia.

link do zapisu
http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/53798


epanel.pl
epanel.pl jest częścią międzynarodowe firmy badawczej Zasadą działania epanel.pl jest zgromadzenie grupy osób, które chcą odpowiadać na ankiety internetowe, jak również brać udział w innego typu badaniach (wywiady ankieterskie, wywiady telefoniczne). Za udział we wszystkich naszych badaniach zarejestrowani uczestnicy epanel.pl, w zależności od specyfiki badania, są wynagradzani w formie punktów, które można bezpośrednio wymienić na gotówkę lub przekazać na wybraną akcję charytatywną. Aby wziąć udział w epanel.pl należy się zarejestrować. Po rejestracji, jako uczestnicy epanel.pl będą mieli okazję odpowiadać na pytania zawarte w elektronicznych ankietach, oceniać nowe reklamy, brać udział w tworzeniu nowych produktów i dzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami. Wynagrodzenie pieniężne dostanie każdy, kto kwalifikuje się do badania i odpowie na wszystkie pytania ankiety. Za udział w jednym badaniu uczestnik otrzymuje od 1 do 30 zł. Wysokość wynagrodzenia możliwa do zdobycia w danym badaniu podana jest przed rozpoczęciem badania i zależy od stopnia trudności i długości ankiety.
Wynagrodzenie pieniężne gromadzone jest na koncie uczestnika. Można je zrealizować w dowolnym momencie, pod warunkiem, że zgromadzone zostało co najmniej 50 zł. Pieniądze zostaną przelane na wskazane konto w ciągu 45 dni od daty podania wszystkich wymaganych danych w formularzu wypłat.


Opinie.pl
Jesteśmy ogólnopolską społecznością badawczą, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami. Pytamy o kwestie konsumenckie takie jak ocena reklam, kształt opakowań, poziom cen, itp., jak i społeczne dotyczące edukacji, służby zdrowia oraz innych ważnych aspektów naszego życia. W naszym panelu Opinie.pl za każdą wypełnioną ankietę przyznajemy punkty, które możesz wymienić na wynagrodzenie pieniężne. Liczba punktów uzależniona jest od długości ankiety i trudności projektu. Przed rozpoczęciem badania zawsze informujemy ile czasu potrzeba na wypełnienie ankiety i ile punktów zostanie za nią przyznanych. To ty decydujesz czy jesteś w stanie wypełnić daną ankietę. Uczestnictwo w naszym panelu to więc doskonały sposób na „dorobienie” do pensji lub zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wystarczy dostęp do internetu i chęć dzielenia się swoimi opiniami!
Do realizacji badań dla naszych Klientów poszukujemy osób pomiędzy 15 a 70 rokiem życia, mieszkańców całej Polski. Każda zainteresowana osoba może wypełniać ankiety niemal natychmiast. Dołączenie do Panelu Opinie.pl, jak i rezygnacja jest całkowicie dobrowolna i może nastąpić w każdej chwili.

Link do zapisu
http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=4364544

 

ReaktorOpini.pl
ReaktorOpinii jest panelem badawczym stworzonym przez Instytut Badań Pollster. Panel służy zbieraniu opinii konsumentów na temat produktów i usług.
Za każdą rzetelnie wypełnioną ankietę otrzymasz pewną liczbę punktów. Liczba ta zależy od stopnia skomplikowania ankiety oraz czasu, jaki należy poświęcić na jej wypełnienie. Zazwyczaj jest to od kilku do kilkudziesięciu punktów. Wartość 1 punktu wynosi 10 groszy. Po uzyskaniu 500 punktów na Twoim koncie pojawi się formularz wypłaty, który służy do przelania zgromadzonych środków na konto bankowe.

Link do zapisu
http://reaktoropinii.pl/ref/xblab

10 komentarzy

 1. 24 sierpnia 2016 by Tomek

  Co sprawdzonych , płatnych ankiet to polecam jeszcze:

  !! Zapraszam na mojego bloga, gdzie codziennie staram się notować swoje zyski :) !! :

  http://platneankietydlaciebie.blogspot.com/

 2. 21 czerwca 2017 by Grzegorz

  Te zestawienie jest bardzo dobre ale na tej liście jeszcze brakuje kilkunastu paneli badawczych w których warto się zarejestrować !!! więcej można znaleźć na http://www.platne-akiety.eu

 3. 21 czerwca 2017 by Grzegorz

  Miało być http://www.platne-ankiety.eu :)))

  • 22 czerwca 2017 by Mariusz Kupczyński

   Oczywiście jest wiele innych paneli i instytucji badawczych gdzie można zarabiać nawet nie tylko w złotówkach. Dzięki za komentarz i link do strony. Na pewno wiele osób skorzysta.
   Pozdrawiam.

 4. 10 sierpnia 2017 by Płatne ankiety

  A co myślisz o portalu Badanie Opinii? Ostatnio widziałem, że dodali możliwość wypłat bezpośrednio na konto bankowe. W sumie to rzadko dostępna opcja, zwykle można tylko wymieniać pieniądze na bony towarowe.

  • 10 sierpnia 2017 by Mariusz Kupczyński

   Prawdę mówiąc nie znam tego portalu. Jest bardzo dużo różnych firm badawczych. Jeśli chodzi o wypłatę na konto, to zdecydowana większość paneli posiada tę opcję. Pozdrawiam.

 5. 28 września 2017 by Panel internetowy

  Ja kojarzę ten panel internetowy Badanie-opinii.pl. Całkiem niezły, tylko stosunkowo trudno jest się zakwalifikować do ankiety. Ale za to są dobrze płatne i dosyć często wysyłają zaproszenia. Portal jest jeszcze stosunkowo młody, więc wygląda to całkiem nieźle moim zdaniem – tym bardziej, że można sobie dorobić w programie partnerskim poprzez zapraszanie znajomych do zarabiania na ankietach w panelu.

 6. 28 listopada 2017 by Aplikacje do ankiet

  Ja lubię te panele badawcze, w których mogę sobie wypełniać ankiety z poziomu aplikacji mobilnej. Jak mi się nudzi na przykład w pociągu, w kolejce u lekarza czy w przerwie pomiędzy wykładami, to po prostu sobie dorabiam. Nie marnuję czasu, a trochę pieniążków zawsze zostanie w kieszeni :)

 7. 13 grudnia 2017 by Badania satysfakcji klientów

  Tak, ja też preferuję wypełnianie ankiet na smartfonie. Po co tracić czas, kiedy nieraz po prostu nam się nudzi i można dodatkowo sobie zarobić. Dobrze, że w coraz większej liczbie paneli jest już taka opcja.

 8. 24 września 2018 by Agnieszka

  Witam!

  Z całego serca polecam panel badawczy Badanie Opinii. Testowałam już wiele paneli badawczych i ten najbardziej spełnił moje oczekiwania. Wypłaty są terminowe i co ważniejsze szybko można zarobić pieniądze, gdyż ankiety przychodzą z dużą częstotliwością.
  Nawet gdy nie wpisujesz się w grupę docelową dostajesz punkty.
  Dodatkowo warto sciągnąć aplikację mobilną, która umożliwia wypełnianie ankiety kiedy i gdzie chcemy.

  Polecam sprawdzić!
  https://www.badanie-opinii.pl/