OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Moje ING. Bankowość internetowa ING Bank Śląski

Moje ING to nazwa nowej odsłony bankowości online ING Banku Śląskiego . Moje ING to nowoczesny system wspierający klientów w zarządzaniu codziennymi finansami. Pozwala m.in. w łatwy i przejrzysty sposób analizować wydatki, planować budżetu domowy oraz określać cele oszczędnościowe. System wskazuje spersonalizowane rozwiązania w zakresie kontroli finansów, oszczędzania i pomnażania pieniędzy. Moje ING został zaprojektowane w oparciu o potrzeby klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Ci ostatni mogą korzystać z narzędzi pomagających w utrzymaniu płynności w firmie i wspierających w planowaniu jej rozwoju. Z systemu można także korzystać przez Moje ING mobile, aplikację na smartfony, która pozwala m.in. zalogować się odciskiem palca.


Tak naprawdę, aby korzystać z bankowości internetowej Moje ING wystarczy smartfon. Podstawowym warunkiem korzystania z aplikacji jest posiadanie konta Konto Direct z nową osobistą bankowością Moje ING. Kliknij tutaj i otwórz konto

Konto z Lwem Direct to konto internetowe. „Internetowi nie płacą ” – bo wszystko robią sami. Otwarcie i prowadzenie rachunku są darmowe, przelewy również (za wyjątkiem przelewów typu SORBNET). Bezpłatna jest karta do konta (VISA lub Debit MasterCard) – możemy nie płacić za jej użytkowanie, wystarczy 300 zł w miesiącu transakcji bezgotówkowych. Bezpłatne są wyciągi w systemie internetowym, natomiast wersja papierowa to koszt 9 zł. Tyle samo kosztuje wypłata gotówki w oddziale, i przelewy wykonywane w oddziale. Za darmo pieniądze można wypłacać z bankomatów ING oraz Planet Cash. Dodatkowo, możliwa jest jedna bezpłatna wypłata w miesiącu z dowolnego bankomatu, dowolnego banku w Polsce.

HIT: 120 zł premii za otwarcie konta
Aby otrzymać 120 zł należy otworzyć konto przez internet do 14.04.2017 r., a następnie do 14.08.2017 r. zapłacić kartą do konta łącznie min. 1000 zł.

  • Konto Direct z nową osobistą bankowością Moje ING
  • atrakcyjna promocja dla otwierających konto przez internet – możliwość zgarnięcia 120 zł
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za krajowe przelewy przez internet w PLN
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju
  • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki kartą i pierwszą wypłatę BLIKIEM z pozostałych bankomatów w kraju

Bez względu na to, jaki smartfon posiadasz, z jakim systemem operacyjnym, możesz wygodnie bankować. Wystarczy połączenie z internetem . Już na ekranie logowania Moje ING dopasuje się do ekranu Twojego smartfona. Aplikacja ma wszystkie funkcje dostępne w systemie bankowości internetowej na komputer. Logujesz się czterocyfrowym PINem do aplikacji lub odciskiem palca (dla iPhone’a od iOS9). Prosto i bezpiecznie. Płacisz za zakupy i wypłacasz pieniądze z bankomatu za pomocą kodu BLIK. Bez używania karty do konta.

Całość systemu została tak zaprojektowana, aby wszystkie najważniejsze informacje podać Ci od razu – w prosty i zrozumiały sposób. Zaczynając od rzeczy dla Ciebie najważniejszych.

Wystarczy rzut oka i wiesz…

Ile masz pieniędzy i jakie posiadasz produkty

Co jest do zrobienia – dzięki czytelnym powiadomieniom

Jak wygląda Twoja sytuacja finansowa z perspektywy czasu.

W każdej chwili sprawdzisz, ile pieniędzy masz dzisiaj i co masz do zrobienia, a także ile i na co wydałeś w danym miesiącu i jak wyglądają Twoje przychody i wydatki na przestrzeni roku. Wygodnie. Bez zbędnego klikania i szukania.

Jeszcze prostsze przelewy

Nie musisz zastanawiać się, jaki przelew robisz. Po prostu zaczynasz go robić i wybierasz najwygodniejsze dla Ciebie opcje .Po pierwsze wybierasz konto, z którego chcesz zapłacić. Potem robisz tak, jak Ci wygodnie: korzystasz z wyszukiwarki albo wskazujesz rodzaj przelewu i uzupełniasz konieczne pola. Jeżeli korzystasz z wyszukiwarki wystarczy, że zaczniesz wpisywać dowolny fragment tytułu płatności, nazwy lub adresy odbiorcy, numeru rachunku – czegokolwiek, co widniało na przelewie. Wpisz komu lub za co chcesz zapłacić. Po wpisaniu kwoty przelewu od razu widzimy ile zostanie na koncie .Dodatkowo po każdej transakcji – nie tylko przelewie, ale także np. wypłacie z bankomatu, zapłacie kartą – otrzymasz powiadomienie w aplikacji mobilnej.

Podsumowując , Moje ING to świetne rozwiązanie dla osób ceniących bezpieczeństwo i stabilność oraz profesjonalną obsługę. ING Bank Śląski to bank z olbrzymim doświadczeniem, co można też zauważyć po stabilności ich systemu internetowego. Mamy także dostęp do pełnego wachlarza usług bankowych i inwestycyjnych. Dodatkowym atutem dla wielu osób będzie zapewne mnogość oddziałów tego banku oraz dostępność wpłatomatów.

Comments are closed.