OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

mBank: 150 zł za założenie eKonta z premią


mbank występuje do nowych klientów z ciekawą ofertą, w ramach której rozdaje nagrody za założenie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz regularne korzystanie z rachunku. W promocji może wziąć udział każdy kto po 1 stycznia 2017 r. nie był posiadaczem ani współwłaścicielem jakiegokolwiek konta oszczędnościowo-rozliczeniowego. Do 27 maja trzeba złożyć wniosek o eKonto i po podpisaniu umowy z bankiem w przeciągu 2 miesięcy można uzyskać premię w wysokości 150 zł.Premia 100 zł.

 1. jednorazowe zasilenie swojego konta kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
 2. dokonanie min. 5 transakcji kartą lub Blikiem do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Dodatkowe 50 zł.

       1. zasilenie swojego konta  kwotą min. 1000 zł. oraz dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych w kolejnym miesiącu

Czy eKonto w mBanku jest darmowe?

Prowadzenie samego rachunku rozliczeniowego nie kosztuje absolutnie nic. Natomiast utrzymywanie karty debetowej może kosztować 7 zł miesięcznie, chyba że w ciągu danego miesiąca wykonamy co najmniej 1 transakcję bezgotówkową. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również będą bezpłatne, jeśli wybierana kwota wyniesie co najmniej 100 zł.  Jeśli mnie, to za taką operację zapłacimy 1,30 zł.

 • 0 zł wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
 • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku


  Promocja mbank: warto wiedzieć:

  • promocja obowiązuje tylko dla konta indywidualnego. Jeżeli np. przekształcimy je później we wspólne, wtedy nie otrzymamy nagrody.
  • podczas wypełniania wniosku o konto aktualnie mamy dwie opcje podpisania umowy: przez kuriera lub w placówce. Jeśli wybierzemy tę drugą opcję, to w banku – podczas rozmowy z doradcą – trzeba poinformować go, że wypełniliśmy już wniosek przez internet i chcemy go tylko podpisać. Dzięki temu mamy pewność, że na pewno otwieramy konto w promocji.
  • wymagany w promocji wpływ na co najmniej 1000 zł może pochodzić z  konta w innym banku. Bank nie weźmie pod uwagę jedynie tych wpływów, które pochodzą z konta w mBanku którego jesteśmy posiadaczem.

Comments are closed.