OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

LOKATY BANKOWE

Idea Bank – Lokata terminowa Happy

Lokata HAPPY w Idea Banku to depozyt 3-miesięczny o oprocentowaniu aż 4% w skali roku. Takie warunki zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji – nie ma na rynku atrakcyjniejszej oferty na 3 miesiące (ani dłużej)! Dość powiedzieć, że obecnie średnie rynkowe oprocentowanie lokat 3-miesięcznych to ok. 1,50%. Idea Bank płaci prawie trzykrotnie więcej!

Na Lokacie HAPPY można ulokować od 1 000 zł do 10 000 zł. Do założenia tego depozytu nie jest konieczne otwarcie/posiadanie konta osobistego ani skorzystanie z żadnego innego produktu. Oferta dedykowana jest wyłącznie nowym klientom Idea Banku, tj. takim, którzy nie mieli jeszcze żadnego produktu w tym banku.

Lokata HAPPY jest produktem bezpiecznym, wszystkie środki są gwarantowane w całości przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Lokata terminowa Happy
– lokata HAPPY na 3 miesiące,
– oprocentowanie 4%,
– założenie lokaty nawet w 5 min,
– już od 1 000BGŻOptima – Lokata terminowa „bezkarna”

Lokata Bezkarna to unikatowa oferta na rynku, gdyż jako jedyna z czołówki lokat w Polsce daje możliwość jej zerwania w dowolnym momencie bez utraty wypracowanych dotychczas odsetek. Praktyka rynkowa jest tymczasem taka, że klientowi zrywającemu lokatę przed czasem przepadają wszystkie zarobione do tej pory odsetki.

Choć przypadki chodzą po ludziach i czasem pilna potrzeba wymusza konieczność zerwania depozytu, to zdecydowanie warto utrzymywać Lokatę Bezkarną przez cały jej okres, czyli 3 miesiące. Dlaczego? Bo jej oprocentowanie, czyli 3,20% w skali roku, to absolutna czołówka rynkowa. Wśród lokat kwartalnych na 5 tys. zł oferta jest obecnie na szóstym miejscu, wśród ofert na 15 tys. zł – już na drugim (dane aktualne na dzień 29.03.2016, za Comperia Analytics).

Lokatę Bezkarną wyróżnia także bardzo wysoka kwota, jaką można na niej ulokować – aż do 100 tys. zł (minimalnie 1 tys. zł). Tymczasem banki bardzo często wprowadzając promocyjne i atrakcyjne lokaty ustalają limit kwoty którą można na nie wpłacić np. na 10 tys. zł. Dodając do tego ograniczenie liczby lokat które można otworzyć do jednej – często klienci mają warto ograniczone możliwości aby w pełni skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania. W BGŻ Optima na Lokatę Bezkarną na 3,20% można wpłacić aż 100 tys. zł, a tym samym zwielokrotnić wysokość odsetek.

Lokata Bezkarna jest oferowana klientom otwierającym oszczędnościowe Konto BGŻ Optima. Rachunek oszczędnościowy jest zupełnie darmowy.

 

 

 

 

 


Inne Propozycje


 

Comments are closed.