OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Lokata Online Nowe Środki


Lokata Online Santander Consumer Banku to oferta zarówno dla nowych, jak i obecnych jego klientów. Minimalna kwota wpłaty na jeden depozyt wynosi 1000 zł, a maksymalna – 400.000 zł. Produkt wyróżnia wyższa od standardowej stawka oraz możliwość otwarcia depozytu bez wychodzenia z domu.Jak założyć Lokatę Online Nowe Środki?

Aby założyć Lokatę Online Nowe Środki, nie trzeba udawać się do placówki czy nawet rozmawiać z konsultantem. Cały proces można zrealizować samodzielnie bez wychodzenia z domu. Lokaty z grupy Online są dostępne przez internet. Nie jest wymagane posiadanie konta osobistego.

W celu założenia lokaty należy

1. Wybrać kwotę lokaty oraz okres trwania lokaty.

2. Podać dane kontaktowe w tym imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

3. Podać dane osobowe, nr. pesel, seria i nr. dowodu osobistego.

4. Załączyć zdjęcie lub skan dowodu osobistego.

5. Zaakceptować otrzymane na maila dokumenty

6. Zrealizować przelew na wskazany numer konta.

Po otrzymaniu przelewu od klienta Santander Consumer Bank wyśle do niego potwierdzenie założenia lokaty drogą elektroniczną.

Lokata Online Nowe Środki – oprocentowanie

Oprocentowanie Lokaty Online Nowe Środki jest stałe. Dzięki temu klient może przewidzieć w momencie zatwierdzania warunków umowy, ile na niej zarobi. Wysokość odsetek zależy od ulokowanego kapitału oraz oprocentowania. Oprocentowanie waha się od 0,1 do 0,9 proc. w skali roku. 

 

Wysokość oprocentowania nominalnego w skali roku dla kwoty lokaty:
Okres lokaty 1 000 – 400 000 PLN
1 mies. 0.10%
3 mies. 0.10%
6 mies. 0.20%
7 mies. 0.20%
9 mies. 0.20%
10 mies. 0.20%
12 mies. 0.70%
15 mies. 0.80%
24 mies. 0.90%
36 mies. 0.90%

 


Lokata Online na nowe środki Santander Consumer Banku to przyzwoita oferta, jeśli rozważamy ulokowanie środków na dłużej. Przy krótszych okresach (mniej niż 12 miesięcy) jej oprocentowanie jest mało konkurencyjne. Kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec okresu oszczędzania. Oznacza to, że jeśli zerwiemy lokatę przez dniem jej zapadalności – niestety utracimy cały osiągnięty do tego momentu zysk.

Comments are closed.