OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas

Czy warto założyć  BGŻ BNP Paribas Konto Optymalne ? Czy jest to naprawdę konto za 0 zł bez haczyków?

Konto Optymalne to nowy rachunek bankowy, który pojawił się w odświeżonej ofercie BGŻ BNP Paribas. Jako jeden z nielicznych na rynku proponuje darmowe konto z bezpłatną kartą debetową. Dawniej Konto Praktyczne, obecnie Konto Optymalne, to jedna z lepszych propozycji  rynku usług bankowych, pod względem kosztów/korzyści. To klasyczne darmowe konto, z atrakcyjną promocją money back, propozycja dedykowana przede wszystkim osobom aktywnie korzystającym z karty płatniczej.Klient, który otworzy konto optymalne w BGŻ BNP Paribas nie zapłaci nic za:

  • uruchomienie i obsługę konta,
  • wydanie i użytkowanie karty debetowej,
  • przelewy internetowe
  • wypłaty gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash w kraju i za granicą.

Za wypłaty z pozostałych bankomatów zapłacimy w kraju 5 zł, za granicą 10 zł.

W pakiecie otrzymujemy również bezwarunkowo darmową kartę debetową MasterCard Debit gwarantującą szybkie i wygodne płatności w placówkach handlowo-usługowych i wypłaty gotówki w wielu z nich, płatności elektroniczne i wypłaty gotówki z bankomatów oraz liczne konkursy dla aktywnych.ZAŁÓŻ KONTO DO 31.03.2018 R. I ZYSKAJ NAWET 300 ZŁ

Otwierając Konto Optymalne jako nowy klient, możemy odebrać nawet do 300 zł premii w promocji „Mobilna premia 2″ wykonując transakcje mobilne: Aplikacją GOMobile, Android Pay lub MasterPass.

Premia naliczana jest w wysokości 1 zł za każdą z Transakcji Mobilnych, którymi obciążono Konto Optymalne i wynosi maksymalnie w wysokości 25 złotych w danym miesiącu – do 300 złotych w ciągu 12 miesięcy kalendarzowych.

Jak założyć Konto Optymalne przez Internet w BGŻ BNP Paribas

Niestety BGŻ BNP Paribas nie oferuje weryfikacji danych samym przelewem aktywacyjnym z innego konta w innym banku. Zostaje nam zatem opcja kuriera. Najpierw musimy wypełnić wniosek na stronie. W trakcie składania wniosku trzeba wgrać zdjęcie lub skan obu stron dowodu osobistego. Zdjęcie można zrobić nawet telefonem, ważne żeby było wyrazne.

Opłaty i prowizje.
Prowadzenie konta    0 zł
Przelew przez internet   0 zł.
Przelew w oddziałe   6 zł.
Wydanie karty  0 zł.
Uzytkowanie karty   0 zł.
Darmowe bankomaty       BGŻ BNP Paribas, Planet Cash
Wypłaty z pozostałych bankomatów   5 zł.

Comments are closed.