OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Konta Osobiste

Najlepsze Konta Osobiste

 

Alior Bank

Konto Internetowe w Alior Banku to jeden z absolutnie topowych rachunków osobistych na rynku. Prowadzenie Konta Internetowego jest zawsze całkowicie bezpłatne. Karta do rachunku także jest darmowa pod warunkiem dokonania w miesiącu transakcji na kwotę min. 100 zł (to zdecydowanie niewygórowany warunek).

Ale wykaz bezpłatnych usług jest zdecydowanie szerszy. Darmowe są też m.in. wydanie karty, realizacja przelewów internetowych (w tym także w euro!), zleceń stałych i poleceń zapłaty, wypłata gotówki w placówkach i bankomatach Alior Banku oraz bankomatach Euronet i Planet Cash w Polsce i za granicą, wpłaty i wypłaty gotówkowe w oddziale czy transakcje za pośrednictwem BLIK. Specjalnie dla swoich klientów Alior Bank zaprojektował też nowatorski system bankowości internetowej i bardzo pomocną aplikację mobilną. Daje ona m.in. możliwość dokonywania przelewów, spłaty karty kredytowej, założenia lokaty, doładowania telefonu, wyszukania placówki lub bankomatu czy zablokowania karty płatniczej. Alior Bank udostępnia też m.in. przelewy natychmiastowe czy kartę Debit MasterCard NFC pozwalającą klientom sieci T-Mobile na płatności zbliżeniowe telefonem.

Dodatkowo, zakładając Konto Internetowe w Alior Banku każdy klient ma możliwość założenia lokaty 2-miesięcznej o oprocentowaniu aż 4%! Można na niej ulokować aż do 10 tys. zł. O tym jak te 4% to dużo niech świadczy fakt, że obecnie średnie rynkowe oprocentowanie lokat na 2 miesiące to zaledwie 1,43%.

Konto Internetowe ZEROzłotowe w Alior Bank
Bezpłatne prowadzenie rachunku
* 0 zł za kartę debetową – przy 100zł transakcji miesięcznie
* 4% na promocyjnej lokacie 2-miesięcznej
* 0 zł za przelewy internetoweBank Zachodni WBK

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK to jeden z najtańszych i najatrakcyjniejszych rachunków osobistych na rynku. Bank nie pobiera żadnej opłaty miesięcznej za korzystanie z konta, a przynajmniej do końca czerwca 2017 r. także za użytkowanie karty do rachunku. To wszystko bezwarunkowo, bez konieczności spełniania jakichkolwiek wymogów stawianych przez bank.

Posiadacze Konta Godnego Polecenia otrzymują także bezpłatny wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce (zarówno kartą, jak i przy użyciu aplikacji BLIK). Za darmo są także realizowane wszystkie przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Bank nic nie pobierze także m.in. za autoryzacyjne kody SMS-owe, sprawdzanie salda rachunku w bankomatach czy wygenerowanie zestawienia transakcji.

Bardzo istotną zaletą Konta Godnego Polecenia jest jego atrakcyjne oprocentowanie. W ramach promocji „Konto na 4%”, do 30 czerwca 2017 r. wynosi ono 4 proc. w skali roku dla środków do 4 tys. zł, i 1 proc. dla nadwyżki ponad tę sumę. To oznacza, że jeśli saldo na rachunku na koniec miesiąca będzie wynosiło np. 4 tys. zł, to bank dopisze odsetki w wysokości 10,80 zł netto.

Do dyspozycji klientów pozostają także nowoczesne i kompleksowe systemy bankowości elektronicznej i mobilnej. Posiadacze aplikacji mobilnej mogą m.in. dokonywać transakcji telefonem – zbliżeniowo w technologii HCE, lub BLIK-iem (czyli przepisując na terminalu wygenerowany przez aplikację kod).Bank Millenium

Konto 360° w Banku Millennium to kompletne konto pełne korzyści. Przy miesięcznych wpływach zewnętrznych w wysokości minimum 1 tys. zł oraz dokonując przynajmniej jednej płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu, prowadzenie Konta 360°, karta do konta oraz wypłaty z absolutnie wszystkich bankomatów w kraju i za granicą będą zupełnie darmowe!
Zawsze bezpłatne są także, m.in. przelewy krajowe w złotych przez Internet, mobilne oraz na e-mail lub numer telefonu (niewiele banków ma w ogóle taką funkcjonalność!), czy zlecenia stałe i polecenie zapłaty. Posiadacze Konta 360° mogą dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty Konta Oszczędnościowego – 2,7% przez 3 miesiące dla nowych środków do 50 000 zł.
Bank Millennium udostępnia posiadaczom Konta 360° nowoczesne i funkcjonalne systemy bankowości internetowej oraz mobilnej. Posiadacze aplikacji mobilnej mogą dokonywać płatności telefonem w ramach systemu BLIK, a także skorzystać z jednego z najwyżej oprocentowanych depozytów na rynku – Lokaty Mobilnej (3,50% na 3 miesiące do 10 000 zł, jeśli lokata jest otwarta przy w ramach funkcjonalności rozszerzona rzeczywistość).
W programie „Inspiracje” na posiadaczy Konta 360° w blisko 1000 sklepów czekają atrakcyjne rabaty. Bank Millennium regularnie organizuje też Happy hours i aukcje będące szansą na uzyskanie ponadprzeciętnego oprocentowania lokat.
Konto 360° oferuje również bezpłatne do 12 pierwszych miesięcy prowadzenia konta, ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny, czyli pomoc medyczną w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, a także pomoc techniczną w domu w razie zdarzenia losowego. Po upływie roku miesięczna składka za ubezpieczenie wyniesie 4,98 zł. Do karty dołączona jest usługa Pakiet Bezpieczeństwa oferująca pakiet powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz pakiet ubezpieczeń m.in. nieuprawnionego użycia karty. Usługa jest bezpłatna do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego. Za każdy kolejny miesiąc koszt usługi wynosi 3,99 zł. Z usługi można zrezygnować w każdym czasie trwania umowy o kartę.
Konto 360°: Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Do karty dołączony jest opcjonalny pakiet z ochroną ubezpieczeniową w cenie zgodnej z Cennikiem usług. Składka za „Pakiet Bardzo Pomocny” uprawniający do 7 interwencji w roku nie jest pobierana przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia konta. Szczegóły ofert w „Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA”, regulaminach dotyczących poszczególnych lokat oraz promocji na Koncie Oszczędnościowym, Cennikach usług oraz warunkach i regulaminach ubezpieczeń dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl


Raiffeisen Polbank

Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku to zwycięzca rankingu Comperia.pl na najlepsze konto osobiste „bez spiny” z marca 2015 r. Rachunek jest atrakcyjny nie tylko cenowo, ale także z uwagi na jego oprocentowanie, darmowe ubezpieczenia czy gwarancje braku niektórych opłat.

Prowadzenie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku jest całkowicie darmowe, podobnie bezpłatne są m.in. wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce, przelewy internetowe i mobilne, ustanawianie i realizacja zleceń stałych czy wpłaty gotówkowe w oddziale. Opłata za kartę to jedyne 3 zł miesięcznie. Wymarzone Konto na tle konkurencji wyróżnia brak stawianych klientom warunków w celu obniżania czy omijania kosztów. Raiffeisen Polbanku nie interesuje ile klienci wydają kartą, jakie mają wpływy na konto itp. Nie trzeba się spinać i pilnie śledzić historii transakcji z całego miesiąca żeby spełnić wymogi banku.

Na Wymarzonym Koncie Osobistym można także zarobić dzięki oprocentowaniu. Sięga ono obecnie 1,50 proc. (dla kwot od 10 tys. zł). 1,50% to mało? Obecnie tyle banki średnio płacą na lokatach czy rachunkach oszczędnościowych, a jakiekolwiek oprocentowanie konta osobistego to prawdziwa rzadkość.

Do Wymarzonego Konta Raiffeisen Polbank dorzuca także bezpłatne ubezpieczenia: pomoc medyczną, domową, drogową oraz podróżną.

Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbank:
– promocja 100 dni darmowej dostawy
– 0 zł za prowadzenie konta
– 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatów w Polsce
– 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale
– 0 zł za 1 wypłatę miesięcznie w oddziale
– oprocentowanie środków na koncie rosnące wraz ze wzrostem salda


 

Comments are closed.