OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Jak wybrać najlepszy kredyt dla zadłużonych firm ?


Korzystanie z kredytów jest nie tylko przywilejem osób prywatnych, ale również, a może nawet przede wszystkim – firm. Bez większych zasobów gotówki trudno o zakup kosztownych maszyn, surowca czy przeprowadzenie niezbędnej restrukturyzacji. Szczególnie przedsiębiorstwa na starcie popadają w poważne zadłużenie z powodu braku doświadczenia w inwestowaniu. Wyjściem z takich problemów może być kredyt dla zadłużonych firm.


Czym są kredyty konsolidacyjne?

Pożyczanie pieniędzy zarówno przez indywidualnych klientów, jak i przez przedsiębiorców wiąże się z ryzykiem, jakim jest brak możliwości ich spłaty. O ile osoby prywatne pożyczą mniejsze kwoty, a zmiana sytuacji finansowej nie musi wpływać na realizację zobowiązań, o tyle firmy stają przed poważniejszymi problemami. Zakup maszyny czy pojazdów oznacza konieczność wyłożenia dużych kwot pieniędzy, stąd też zaciągane kredyty są wysokie, a ich kwoty sięgają kilkuset tysięcy. 

Spłata zadłużenia przez przedsiębiorcę jest zależna od płynności finansowej. Często wystarczą wadliwa partia towaru, awaria maszyny czy linii produkcyjnej lub brak zbytu, aby zabrakło też środków na raty. Kredyt dla zadłużonych firm, który oferuje między innymi Habza Finanse, jest najlepszym wyjściem z sytuacji. Konsolidacja sprawdza się szczególnie wtedy, gdy przedsiębiorca musi spłacać kilka zobowiązań, a łączna wysokość rat jest zbyt wysoka w stosunku do dochodów. Najlepsze kredyty konsolidacyjne zapewniają przedsiębiorcy znacznie większy komfort spłacania zadłużenia, zamieniając wszystkie zobowiązania na jedną, możliwą do zapłacenia ratę.


Gdzie znaleźć najlepsze kredyty konsolidacyjne?

Oferta produktów finansowych dostępnych na rynku jest obecnie bardzo bogata. Ulotki z reklamami o pożyczkach, chwilówkach czy konsolidacjach dosłownie zasypują skrzynki pocztowe i mailowe. Wybór najlepszego rozwiązania nie jest prosty zwłaszcza, jeśli klient ma pozytywną historię kredytowa i może składać wniosek niemal wszędzie. 

Zważywszy jednak, że konsolidacja to kredyt dla zadłużonych firm lub osób prywatnych, z pewnością ograniczeniem będą tu możliwości finansowe. Każdy z banków podczas weryfikacji klienta dokładnie przeanalizuje jego sytuację, a obciążenia nie zadziałają na jego korzyść. Chcąc zyskać większe szanse na kredyt, warto skorzystać z oferty firmy Habza Finanse, która oferuje najlepsze kredyty konsolidacyjne na rynku. Czym wyróżnia się ta oferta?

  • Wysokość przyznawanego kredytu to nawet 300 tys. zł.

  • Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do nawet 15 lat.

  • Maksymalne RRSO to 8,68%.

  • Przedstawiciel firmy ma możliwość negocjacji na szczeblu decyzyjnym banku, co znacznie zwiększa szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji.

  • Decyzja kredytowa jest podejmowana w bardzo krótkim czasie.

  • Podczas dokumentowania dochodów są akceptowane różne ich źródła.

Najlepsze kredyty konsolidacyjne to kredyty bankowe, które – w przeciwieństwie do tych oferowanych przez firmy prywatne – są oprocentowane na stałych zasadach i zabezpieczane przepisami finansowymi państwa. Habza Finanse pomaga uzyskać taki kredyt dla zadłużonych firmbezpieczny, stały oraz rozwiązujący wiele problemów.


Comments are closed.