OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Hapi Pożyczki

Hapi oferuje pożyczki ratalne z okresem spłaty wahającym się od 3 do 48 miesięcy. Minimalna kwota jaką możemy pożyczyć to dość dużo, bo aż 800 zł. Najwyższa pożyczka na jaką możemy liczyć to nawet 25000 zł. Wysokość przyznanej nam pożyczki zależy jednak od weryfikacji naszych danych i oceny zdolności kredytowej. Po tych weryfikacjach proponowana jest nam maksymalna kwota jaką firma jest nam w stanie pożyczyć.

  • Proces pożyczania rozpoczynamy od kalkulatora umieszczonego na stronie. Po ustaleniu interesującej nas opcji, przechodzimy do wypełnienia formularza. Hapi pożyczki bardzo dużą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa stosując potrójną weryfikację, dlatego ważne jest podanie prawidłowych danych takich jak mail czy numer telefonu. Indywidualne kody PIN przesyłane są tylko na numery telefonów zadeklarowane we wniosku. Hapi pożyczki wymaga też przesłania złotówki w celu zweryfikowania numeru konta. Po weryfikacji naszych danych otrzymujemy przelew. Firma reklamuje się czasem otrzymania pożyczki nawet na poziomie 15 minut, wiec pod tym względem śmiało może konkurować z tradycyjnymi chwilówkami. Regulamin pożyczki umożliwia też opcję przedłużenia spłaty pożyczki.

Spłat dokonujemy używając tak zwanego unikatowego numeru konta .Hapi pożyczki Wpłaty może dokonać dowolna osoba znająca ten numer. Wpłat należy dokonywać rzetelnie, gdyż w myśl umowy każde opóźnienie w spłatach upoważnia firmę do podjęcia kroków mających na celu wyjaśnienie przyczyn tych opóźnień. Oczywiście koszty takich kroków spadają na nas. Dla klientów pragnących przesunąć termin spłaty Hapi oferuje usługę, którą nazywa wakacjami od spłaty. W zależności od okresu na jaki wzięliśmy pożyczkę przysługuje nam od 1 do 4 takich „wakacji”. Warunki jakie trzeba spełnić by skorzystać z takiej opcji zawarte są na stronie Hapi.

  • otrzymujesz konkurencyjną i indywidualną cenę pożyczki
  • zyskujesz elastyczność – możliwość rozpoczęcia spłaty hapi pożyczki nawet po 2 miesiącach oraz wakacje od spłat
  • pieniądze wypłacamy na Twoje konto ekspresowo – po akceptacji wniosku
  • wygoda – wszystko załatwiasz bez wychodzenia z domu
  • indywidualna oferta – sam ustalasz kwotę hapi pożyczki i miesięcznej raty oraz dzień comiesięcznej spłaty
  • eliminacja zbędnych formalności – zwykle nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń
  • wybór dnia spłaty – masz możliwość wyboru dogodnego dla Ciebie dnia spłaty
  • osobisty doradca – otrzymujesz dedykowanego Agenta do obsługi Twojej hapi pożyczki

Link do formularza   https://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=bf5d8a248c087ce17b5266ea6a7114ca

Comments are closed.