OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Chcesz się przejechać najnowszym Porsche ? Umów się na jazdę Próbną !

Porsche to marka-legenda.Porsche to jedna z najbardziej utytułowanych marek samochodów sportowych. Do roku 2000 samochody marki wygrały ponad 24 000 rajdów i wyścigów. Porsche specjalizowało się głównie w wyścigach długodystansowych. Dzięki takim modelom jak 917, 935, 936, 956 czy 911 GT1 Porsche odniosło najwięcej (16) zwycięstw w słynnym klasyku 24 godziny Le Mans. Teraz legenda jest na wyciągnięcie ręki, tylko że nie każdego na nią stać. Ale możesz skorzystać z całkowicie darmowej okazji do przetestowania auta w ramach jazdy próbnej, która do niczego nie zobowiązuje.


Czy faktycznie za darmo i bez zobowiązań można się przejechać nowym modelem auta z salonu, nawet dla samej frajdy, niekoniecznie mając zamiar kupić auto ? Oczywiście że tak ! Każdy może skorzystać z takiej okazji, pod warunkiem że posiada prawo jazdy.


Jak umówić się na jazdę próbną?

Na jazdę testową możemy umówić się na trzy sposoby: telefonicznie, przez internet albo osobiście w salonie. Zdecydowanie najpopularniejszą formą rezerwacji jazdy testowej jest wypełnienie specjalnych formularzy przez internet. Wystarczy kliknąć w baner i zostaniecie przeniesieni na stronę z takim formularzem . Podajemy podstawowe dane i numer telefonu. Przedstawiciel marki sam oddzwoni i umówi nas do najbliższego salonu, z którym  także telefonicznie, umawiamy się na konkretny dzień i godzinę.


Chcesz się umówić na jazdę próbną ? Kliknij na banner poniżej i wypełnij formularz.


 

Podczas jazdy to ty prowadzisz samochód a nie sprzedawca. On może co najwyżej wyprowadzić auto z parkingu czy przejechać na mniej ruchliwą ulicę. Ale później prowadzisz ty. Jazda próbna, aby dała ci jakieś wyobrażenie o samochodzie, musi trwać co najmniej pół godziny. Nie wstydź się pytać sprzedawcy o wszystkie sprawy, nawet te najprostsze: do czego służą przełączniki, jakie jest średnie spalanie, jaka jest pojemność bagażnika itp. Jeżeli jesteś zdecydowany na konkretny model, sprawdź czy podstawione do jazdy próbnej auto to wybrana przez ciebie wersja modelowa i silnikowa. Niektórzy dilerzy do jazd próbnych wystawiają maksymalnie wypasione wersje z najmocniejszymi silnikami. Klient podczas przejażdżki jest zachwycony osiągami silnika i wszystkim bajerami, ale po odbiorze swojego tańszego auta będzie zawiedziony.

Odbycie jazdy próbnej do niczego Cię nie zobowiązuje. Gdy sprzedawca będzie naciskał i dopytywał czy decydujesz się na model, którym jeździłeś , zawsze mozesz odpowiedzieć, że jeszcze się zastanawiasz.

Comments are closed.