OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

Bla Bla Car – podróż za pół darmo

NIEZASTĄPIONA i DARMOWA aplikacja podróżnicza: zacznij oszczędzać na przejazdach międzymiastowych. BlaBlaCar łączy kierowców z pustymi miejscami w swoich samochodach z osobami, które jadą w tym samym kierunku. Wspólne przejazdy pozwalają wszystkim oszczędzać na kosztach podróży. Nazwa bierze się z tego, że podróżując z większą liczbą osób mamy przynajmniej do kogo się odezwać. Obecnie Bla Bla Car jest już na tyle popularny, że liczba ofert jest bardzo duża, szczególnie na najbardziej popularnych trasach. Polega on na współdzieleniu samochodu w drodze do pracy lub w przemieszczaniu się pomiędzy miastami. Możemy dodać swoją trasę i szukać osób, które pojadą z nami i dołożą nam do paliwa, albo to my szukamy kierowcę , który podwiezie nas do miasta, do którego się wybieramy.

Żeby być członkiem społeczności Bla Bla Car trzeba się zarejestrować w serwisie. Jest to bardzo proste. kliknij tutaj i zostaniesz przekierowany na stronę serwisu.


BlaBlaCar pozwala łatwo zarządzać przejazdami oraz podróżować komfortowo i bezpiecznie.

– Sprawdzaj profile osób, z którymi zamierzasz wyruszyć w trasę
– Oceniaj innych i zwiększaj swój poziom zaufania
– Kontaktuj się z osobami, z którymi podróżujesz poprzez aplikację
– Miej dostęp do informacji na temat swoich przejazdów w każdym momencie
– Wystarczy jedno tapnięcie, by skontaktować się i wyruszyć w drogę!

ZNAJDŹ PRZEJAZD: Podróżuj tanio, niezależnie od tego kiedy umawiasz się na wspólną podróż – nawet w ostatniej chwili

ZAOFERUJ PRZEJAZD: Czy w dalszym ciągu pokonujesz długie dystanse wożąc powietrze? Zaoferuj wolne miejsca w swoim samochodzie i pozwól pasażerom zapłacić część kosztów paliwa.
– Szybkie dodawanie przejazdów
– Kontakt z pasażerami poprzez aplikację.
– Wspólne podróżowanie = oszczędność!

Tu możesz założyć konto na Bla Bla Car

Koszt przejazdu często jest niższy niż podróż pociągiem lub autokarem a komfort podróży wyższy i czas przejazdu dużo krótszy.

O bezpieczeństwo dbamy wybierając kierowców, którzy już niejednego pasażera wozili i mają pozytywne recenzje.

Na popularnych trasach możemy również wpływać na komfort przejazdu poprzez wybór kierowcy pod kątem samochodu, którym będziemy jechać. Po wysłaniu wiadomości do kierowcy i zaakceptowaniu naszego zapytania umawiamy się w konkretnym miejscu w mieście i jedziemy. Płatność jest z góry określona na stronie z daną ofertą.

Tu możesz założyć konto na Bla Bla Car

 

 

Comments are closed.