OSTATNI GROSZ. Ogólnie o finansach i nie tylko.

www.kochamykase.pl

BGŻ BNP Paribas – Konto Optymalne „Filmowe konto”

Zgarnij 6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas !

Najnowsza promocja Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom kina. Jej uczestnicy w łatwy sposób mogą zdobyć w sumie 6 biletów do sieci Multikina i Silverscreen, wartych nawet 135 zł. Osoby chcące przystąpić do promocji muszą się jednak spieszyć – oferta jest limitowana, a o bilety może ubiegać się tylko pierwszy tysiąc zarejestrowanych uczestników.Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji „Filmowe konto edycja 2” mogą być wszystkie osoby pełnoletnie, które w okresie ostatnich 6 miesięcy (decyduje data złożenia wniosku o otwarcie rachunku) nie były posiadaczami ani współposiadaczami żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego przez bank BGŻ BNP Paribas.

Jak otrzymać bilety do Multikina?

Aby otrzymać nagrodę, będziesz musiał spełnić następujące warunki:

  1. Do 30 listopada 2017 r. zgłosić swój udział w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji . Wiąże się to z podaniem Twoich danych osobowych i kontaktowych oraz wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę, na której złożysz wniosek o otwarcie darmowego Konta Optymalnego wraz z dołączoną do niego bezpłatną kartą płatniczą.
  2. Najpóźniej do 21 grudnia podpisz i odeślij umowę o prowadzenie Konta Optymalnego (umowę dostarczy i odbierze kurier).
  3. Najpóźniej do 31 grudnia zapewnij wpływy na konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w wysokości przynajmniej 1000 zł, a także wydaj za pomocą dołączonej do konta karty płatniczej kwotę min. 200 zł. Po spełnieniu powyższych warunków zostaniesz uprawniony do otrzymania nagrody w postaci 2 kodów (wymiennych na 2 bilety) pozwalających na obejrzenie dowolnego filmu 2D wyświetlanego w ramach bieżącego repertuaru w sieci kin Multikino i Silverscreen.
  4. Jeśli w każdym z dwóch kolejnych miesięcy tj. w styczniu i lutym spełnisz zasady opisane w punkcie 3, tj. zapewnisz wpływy na swoje Konto Optymalne w kwocie min. 1000 zł oraz wykonasz za pomocą karty transakcje bezgotówkowe za przynajmniej 200 zł, otrzymasz dodatkową nagrodę w postaci 4 kolejnych kodów, które wymienisz na 4 bilety na ogólnopolskiej sieci Multikina i Silverscreen.

Przekazanie nagrody

Nagrody w postaci kodów wymiennych na bilety do Multikina i Silverscreen otrzymasz w wiadomości przesłanej na podany przez Ciebie podczas rejestracji adres e-mail. Przekazanie nagród odbędzie się w następujących terminach:

 • 29 stycznia 2018 r. – nagrody przysługujące za miesiąc grudzień 2017 r.
 • 28 lutego 2018 r. – nagrody przysługujące za miesiąc styczeń 2018 r.
 • 30 marca 2018 r. – nagrody przysługujące za miesiąc luty 2018 r.

Kody można wykorzystać na dowolny seans w technologii 2D do 30 czerwca 2018 r.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Podstawowe parametry Konta Optymalnego w banku BGŻ BNP Paribas kształtują się następująco:

 • 0 zł – za otwarcie o prowadzenie konta;
 • 0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej;
 • 0 zł – za krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wypłaty z krajowej i zagranicznej sieci bankomatów grupy BNP Paribas;
 • 5 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju.

2 komentarze

 1. 13 listopada 2017 by Karol Bankowy

  Promocja z której warto byłoby skorzystać, miałem kiedyś konto w tym banku ale od jego zamknięcia minęło już kilka lat, więc myślę że będę mógł skorzystać.

  • 13 listopada 2017 by Mariusz Kupczyński

   Dziękuję za opinie. Myślę ze faktycznie warto skorzystać z tej oferty.
   Pozdrawiam.